Din beställning skickas inom

Information


Alla produkter från Maisstore.se är unika och finns endast i begränsad upplaga.

När produkten är slutsåld, avaktiveras köpknappen och produkten kommer inte tillbaks i lager igen.

Våra väskor, armband, halsband, ringar och örhängen är tillverkade av olika designers i världen som gör en liten upplaga för Maisstore.

Trevlig shopping!

Väskor från Friis & Company (2012-02-18)

Vi befinner oss just nu i mitten av februari, vintern är utanför fönstret och våren har nog aldrig varit mer efterlängtad. Men vi får vänta några veckor till innan snön smälter bort och träden börjar blomma. Maisstore kan med glädje meddela att en leverans med Friis & Company väskor infinner sig i vårt lager inom några veckor. Det är en härlig vårkollektion i olika färger och former som vi på Maisstore verkligen älskar. Vi vet att även ni kommer göra det!

 

Vi vill även passa på att tipsa er om att gå med i vår Facebook-grupp. Där arrangerar vi tävlingar och fixar riktigt bra erbjudanden till våra medlemmar. Ni går med i gruppen här: Maisstore

 

Ha en fortsatt trevlig helg!

 

Maisstore.se


Hem Hem